-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Вишнева в с. Підгороднє Тернопільського району Тернопільської області
Оголошено тендер
632 930.67
UAH
Номер:
68c47b4ebe994046902d0aaebbaeab34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-006626-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
632 930.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вул. Вишнева в с. Підгороднє Тернопільського району Тернопільської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт доріг
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.07.2026 13:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідгороднє
Сума632 930.67 UAH