• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кондиціонери з монтажем

Оголошено тендер

334 444.80 UAH
Номер: 657dc55ab00e41e09548021709f516d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-003319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 334 444.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонери з монтажем
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Яцик В.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Дата опублікування: 13.07.2026 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума334 444.80 UAH