-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вулиці Зелена в с.Скорики Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено тендер
1 322 478.00
UAH
Номер:
fe63158b74e443e38a6e3bf34128b367
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-002699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394303
-
Адреса:
47814, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, село Скорики, вул.Хмельницького Б., будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394303
-
Адреса:
47814, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, село Скорики, вул.Хмельницького Б., будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 322 478.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ділянки вулиці Зелена в с.Скорики Тернопільського району Тернопільської області
за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.07.2026 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСкорики
Сума1 322 478.00 UAH