• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп’ютери (Моноблоки)

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: e0de1d0835554989ba7554c9a7a0dca5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-010659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київська міська рада
Замовник: Київська міська рада
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Примітки: Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.07.2026 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума450 000.00 UAH