-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна (другої і третьої категорії)
Оголошено тендер
324 228.40
UAH
Номер:
e6a03df97ba54e5eaabdd201b122bb84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-10-009410-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 228.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина паливна (другої і третьої категорії)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.07.2026 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяРалівська
Сума324 228.40 UAH