• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Обарів, вул. Ринкова, буд. 1, 200

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: 2e6c3226dd7b4706ae9289a2749b14bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-006840-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Обарів, вул. Ринкова, буд. 1, 200
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 10.07.2026 13:03
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума112 115.24 UAH