-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 40 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
2 261 773.20
UAH
Номер:
2b8c3bb683084364b9d814877ba1cadc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-014057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32375554
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський будинок 17-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32375554
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський будинок 17-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 261 773.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 40 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.07.2026 17:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 261 773.00 UAH