-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Керамограніт. Код ДК: 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
79 800.00
UAH
Номер:
e64116931a7a484eb68a0f416902df3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-011474-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
79 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Керамограніт. Код ДК: 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
09.07.2026 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума79 800.00 UAH