• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Холодильна, 2 в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

Оголошено тендер

1 293 033.60 UAH
Номер: 54079f373a2c4283bb38cb06fa163ad7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-008018-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 1 293 033.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Холодильна, 2 в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 09.07.2026 13:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 293 033.60 UAH