• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту відділення судово-медичної токсикологічної лабораторії ДСУ «ДОБСМЕ»

Оголошено тендер

696 000.00 UAH
Номер: 162b745508a34491b56a0f6f79a83600
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-001247-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 696 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту відділення судово-медичної токсикологічної лабораторії ДСУ «ДОБСМЕ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.07.2026 09:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту відділення судово-медичної токсикологічної лабораторії ДСУ «ДОБСМЕ»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума696 000.00 UAH