• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Cпеціальний робочий одяг (одяг різний)

Оголошено тендер

3 374 304.00 UAH
Номер: 56084361350e496aaa2924d1af233f7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-004887-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 3 374 304.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Cпеціальний робочий одяг (одяг різний)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування: 08.07.2026 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 374 304.00 UAH