• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розчинник Уайт - спірит 0,75 л. MAXIMUM

Оголошено тендер

150.00 UAH
Номер: 787ec46cf69a4f48aef3434af6775dc1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-001129-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розчинник Уайт - спірит 0,75 л. MAXIMUM
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №96 від 07.07.2026 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.07.2026 09:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума150.00 UAH