-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закінчення ринви ліве 130мм; Закінчення ринви праве 130 мм; Лійка ринви 130 мм; Кут ринви 90' зовнішній 130 мм; Муфта ринви 130 мм; Муфта труби 100 мм; Ринва 3м 130 мм; Труба 3м100 мм; Кронштейн труби 100 мм; Вентиль PPR ф 20, PP-RCT, ASG {60}; Різьба коротка сталева (15 мм); Різьба коротка сталева (20 мм); Різьба коротка сталева (25 мм); Різьба коротка сталева (32 мм); Відвід сталевий (57х3); Відведення труби двомуфтове 67' 100мм; Ринва 3м 90 графіт; Муфта ринви 90 графіт; Заглушка ринви ліва 90 графіт; Кут ринви 90 графіт; Труба 90 графіт; Лійка ринви 90 графіт; Кронштейн труби 75мм 90 графіт; Кронштейн ринви 90 мм графіт; Кут труби 45*90 графіт; Відведення труби 45*90 графіт; Труба ДУ 40*3,0 мм 1/1 2d; Відвід стальний 40/48/3мм
Оголошено тендер
67 274.60
UAH
Номер:
6aaa7387ad7f4d7684273ffa5ed852ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-013323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
67 274.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закінчення ринви ліве 130мм; Закінчення ринви праве 130 мм; Лійка ринви 130 мм; Кут ринви 90' зовнішній 130 мм; Муфта ринви 130 мм; Муфта труби 100 мм; Ринва 3м 130 мм; Труба 3м100 мм; Кронштейн труби 100 мм; Вентиль PPR ф 20, PP-RCT, ASG {60}; Різьба коротка сталева (15 мм); Різьба коротка сталева (20 мм); Різьба коротка сталева (25 мм); Різьба коротка сталева (32 мм); Відвід сталевий (57х3); Відведення труби двомуфтове 67' 100мм; Ринва 3м 90 графіт; Муфта ринви 90 графіт; Заглушка ринви ліва 90 графіт; Кут ринви 90 графіт; Труба 90 графіт; Лійка ринви 90 графіт; Кронштейн труби 75мм 90 графіт; Кронштейн ринви 90 мм графіт; Кут труби 45*90 графіт; Відведення труби 45*90 графіт; Труба ДУ 40*3,0 мм 1/1 2d; Відвід стальний 40/48/3мм
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.07.2026 17:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Закінчення ринви ліве 130 мм
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Закінчення ринви праве 130 мм
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Лійка ринви 130 мм
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Кут ринви 90' зовнішній 130 мм
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Муфта ринви 130 мм
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Муфта труби 100 мм
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Ринва 3м 130 мм
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Труба 3м100 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Кронштейн труби 100 мм
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Вентиль PPR ф 20, PP-RCT, ASG {60}
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Різьба коротка сталева (15 мм)
Кількість
13 штука
Період постачання
(не задано)
Різьба коротка сталева (20 мм)
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Різьба коротка сталева (25 мм)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Різьба коротка сталева (32 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Відвід сталевий (57х3)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Відведення труби двомуфтове 67' 100 мм
Кількість
28 штука
Період постачання
(не задано)
Ринва 3м 90 графіт
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Муфта ринви 90 графіт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Заглушка ринви ліва 90 графіт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Кут ринви 90 графіт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Труба 90 графіт
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Лійка ринви 90 графіт
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Кронштейн труби 75 мм 90 графіт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Кронштейн ринви 90 мм графіт
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Кут труби 45*90 графіт
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Відведення труби 45*90 графіт
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Труба ДУ 40*3,0 мм 1/1 2d
Кількість
30 метр
Період постачання
(не задано)
Відвід стальний 40/48/3мм
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВарва
Сума54 221.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПрилуки
Сума1 354.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума11 699.20 UAH