-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання теплових пунктів на об’єктах поштового зв’язку (м. Чернігів та Чернігівська обл.)
Оголошено тендер
657 633.76
UAH
Номер:
0ef1ab1a27524d4fb3616f49f3a829f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-005982-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
657 633.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання теплових пунктів на об’єктах поштового зв’язку (м. Чернігів та Чернігівська обл.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
07.07.2026 12:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума657 633.76 UAH