-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Оголошено тендер
232 270.00
UAH
Номер:
7c9066d4817b4d96a12f738f60395bd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-011790-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
232 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» від 02.07.2026 № 1931/1.045, кошторис 1798/1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.07.2026 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума232 270.00 UAH