-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя
Оголошено тендер
20 292.00
UAH
Номер:
1d71e2544bfe4945a3393571d983de3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-011039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 292.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя
Примітки:
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
06.07.2026 16:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 292.00 UAH