-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до бульдозерів TD-25M "EXTRA"
Оголошено тендер
5 566 241.30
UAH
Номер:
441212ec31104f049dd8fd3d7003857d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-009018-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 566 241.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до бульдозерів TD-25M "EXTRA"
Примітки:
для ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43210000-8 Машини для земляних робіт
Дата опублікування:
06.07.2026 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 566 241.30 UAH