-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифровий мікроскоп з монітором
Оголошено тендер
122 174.00
UAH
Номер:
be97bdb8af59479780778165cc724b44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-004594-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
122 174.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цифровий мікроскоп з монітором
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.07.2026 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Цифровий мікроскоп з монітором
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума122 174.00 UAH