• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Очищувальний розчин «Probe Cleanser» (50 мл) (або еквівалент) 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ); 105-035297-00 URS14 тестові смужки 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес- аналіз W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО); 105-039227-00 Осаджуючий реагент EU-50 1шт/уп 54526 Осад сечі IVD (діагностика in vitro ), реагент W010106020302 НАБІР ДЛЯ АНАЛІЗУ ОСАДУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНИЙ); Liquichek™ Urinalysis Control Контроль Liquichek™ Urinalysis 30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ.

Оголошено тендер

1 037 352.16 UAH
Номер: 62fc3b3243cb494890b43e21eed9b217
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-06-001598-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Очікувана вартість: 1 037 352.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Очищувальний розчин «Probe Cleanser» (50 мл) (або еквівалент) 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ); 105-035297-00 URS14 тестові смужки 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес- аналіз W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО); 105-039227-00 Осаджуючий реагент EU-50 1шт/уп 54526 Осад сечі IVD (діагностика in vitro ), реагент W010106020302 НАБІР ДЛЯ АНАЛІЗУ ОСАДУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНИЙ); Liquichek™ Urinalysis Control Контроль Liquichek™ Urinalysis 30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.07.2026 10:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 037 352.16 UAH