• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки трансформаторів напруги та струму для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)

Оголошено тендер

310 926.00 UAH
Номер: 89189e0ed8954332aba5085cf3494c18
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-009798-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 310 926.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки трансформаторів напруги та струму для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)
Примітки: №356-26 від 02.07.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 03.07.2026 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума310 926.00 UAH