-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Оголошено тендер
10 930.00
UAH
Номер:
ff047567812e418cb92afa73f295edff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-01-011139-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.07.2026 16:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування укладення договору без використання електронної системи закупівель виконавчим комітетом Покровської міської ради Дніпропетровської області щодо придбання за предметом: Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ), код ДК 021-2015 : 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання, (далі — Закупівля) шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель. Підстава – підпункт 6 пункту 13 “Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”, затверджених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р., яким передбачено укладання прямого договору у разі, якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Замовником було проведено процедуру відкритих торгів з особливостями за предметом: Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ), код ДК 021-2015 : 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання. Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-003484-a.
-
Дата публікації:
02.07.2026 09:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума10 930.00 UAH