-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діастограф у комплекті
Оголошено тендер
1 997 500.00
UAH
Номер:
39cb2c6fc820407fbf70db046643b78d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-017636-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет харчових технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070938
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, вулиця Володимирська, буд.68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет харчових технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070938
-
Контактна особа:
Щербак Леся Петрівна 380442879020 sdz@nuft.edu.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, вулиця Володимирська, буд.68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 997 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Діастограф у комплекті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2026 18:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума1 997 500.00 UAH