-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33130000-0 – «Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
188 798.00
UAH
Номер:
71f9a2ccf4e34af8bf84cb17212911de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-013142-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001481
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Григорія Сковороди, будинок 11/13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001481
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Григорія Сковороди, будинок 11/13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
188 798.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 33130000-0 – «Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Дата опублікування:
30.06.2026 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума188 798.00 UAH