• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивна панель за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».

Оголошено тендер

73 600.00 UAH
Номер: 6edeb14484e046aaa3a29b3ddd687150
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-011918-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Очікувана вартість: 73 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна панель за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.06.2026 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума73 600.00 UAH