-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення кабінету (лабораторії) хімії Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області за адресою: вулиця Центральна, 69, село Глодоси, Новоукраїнського району, Кіровоградської області
Оголошено тендер
414 975.00
UAH
Номер:
dcb8f7db1b014f95ab2e334ff45152e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-010641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43956943
-
Адреса:
27110, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, село Глодоси, вул. Центральна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43956943
-
Адреса:
27110, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, село Глодоси, вул. Центральна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
414 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення кабінету (лабораторії) хімії Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області за адресою: вулиця Центральна, 69, село Глодоси, Новоукраїнського району, Кіровоградської області
Примітки:
ДК 021:2015, код 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення кабінету (лабораторії) хімії Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області за адресою: вулиця Центральна, 69, село Глодоси, Новоукраїнського району, Кіровоградської області). Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва: ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи. НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.06.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлодоська
Сума414 975.00 UAH