• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо

Оголошено тендер

103 000.00 UAH
Номер: e41feb1e49e142db923f072fb85df734
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-014208-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо
Примітки: Місцезнаходження замовника - Україна, 33010, Рівненська область, м. Рівне, вул.Кулика і Гудачека,12. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».Закупівля здійснюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.06.2026 17:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільний бензин марки А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 950 літр
Період постачання до 31.12.2026
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 350 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування закупівлі-кошти державного бюджету за рахунок спеціального фонду.
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума103 000.00 UAH