-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по м. Дніпро
Оголошено тендер
1 789 227.00
UAH
Номер:
5397004c6c0d4ec8983c1ca8f983d74b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-009281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 789 227.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Дата опублікування:
29.06.2026 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 789 227.00 UAH