-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Антиген бруцельозний для Роз-Бенгал проби (РБП); Антиген для серологічної діагностики бруцельозу тварин в РА, РЗК, РТЗК; Комплемент сухий морської свинки; Сироватка крові кроля гемолітична (гемолізин) для реакції зв'язування комплементу (РЗК)
Оголошено тендер
87 500.00
UAH
Номер:
14aefc5a32f747c18fedd40873e1b00e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-003892-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
87 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Антиген бруцельозний для Роз-Бенгал проби (РБП); Антиген для серологічної діагностики бруцельозу тварин в РА, РЗК, РТЗК; Комплемент сухий морської свинки; Сироватка крові кроля гемолітична (гемолізин) для реакції зв'язування комплементу (РЗК)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.06.2026 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума87 500.00 UAH