• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Джерело живлення зміщення

Оголошено тендер

134 740.00 UAH
Номер: c45b0e5f4df246a2b8b31111d3bd5de0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-013209-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 134 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело живлення зміщення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.06.2026 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума134 740.00 UAH