-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Устаткування для операційних блоків» Електроди біполярні (Електрод біполярний одноразового використання - 61872 (Електрод електрохірургічний ендоскопічний біполярний одноразового використання); Електрод біполярний одноразового використання по типу «гачок» не аспіраційний - 61872 (Електрод електрохірургічний ендоскопічний біполярний одноразового використання))
Оголошено тендер
1 035 000.00
UAH
Номер:
ff5930460fd44654939a260764fab885
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-013167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 035 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Устаткування для операційних блоків» Електроди біполярні (Електрод біполярний одноразового використання - 61872 (Електрод електрохірургічний ендоскопічний біполярний одноразового використання); Електрод біполярний одноразового використання по типу «гачок» не аспіраційний - 61872 (Електрод електрохірургічний ендоскопічний біполярний одноразового використання))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.06.2026 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 035 000.00 UAH