-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Код за ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери.
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
6ede66c96118476c95b067e4db6c3348
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-011666-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук Код за ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютери
Дата опублікування:
26.06.2026 15:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Потреба у закупівлі ноутбуку виникла у зв'язку з розширенням штату та забезпеченням нового працівника технікою для виконання робочих завдань на підприємстві. Відповідно до вимог законодавства у сфері публічних закупівель, у зв’язку з тим, що сукупна очікувана вартість закупівель товарів за кодом ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» перевищує встановлену вартісну межу, закупівля здійснюється шляхом проведення відкритих торгів з особливостями.
-
Дата публікації:
26.06.2026 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 000.00 UAH