-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вишка-тура за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Оголошено тендер
19 317.00
UAH
Номер:
e19b649c1788452aa57ef4d1858f9440
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-006308-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 317.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вишка-тура за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2026 12:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума19 317.00 UAH