• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засіб для деревини вогнебіозахисний

Оголошено тендер

115 020.00 UAH
Номер: 8a86dd5d6ac04c0b9dd999e02a63725a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-005043-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 115 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засіб для деревини вогнебіозахисний
Примітки: ТМЦ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування: 26.06.2026 11:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума115 020.00 UAH