-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плата обробки та керування сигналами для ультразвукової діагностичної системи Samsung HS50 (33112000-8) (ДК 021: 2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)
Оголошено тендер
170 856.00
UAH
Номер:
363749b1ca4e441386436d957dc1b88d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-001288-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982940
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, вул.Олени Пчілки, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982940
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, вул.Олени Пчілки, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 856.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плата обробки та керування сигналами для ультразвукової діагностичної системи Samsung HS50 (33112000-8) (ДК 021: 2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Дата опублікування:
26.06.2026 09:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 856.00 UAH