-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Оголошено тендер
277 866.67
UAH
Номер:
5ad3723981444bd9ace768ff5478a221
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-011648-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26473919
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Україна,Київська область, м.Буча, вул.Героїв Майдану, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26473919
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Україна,Київська область, м.Буча, вул.Героїв Майдану, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
277 866.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2026 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума277 866.67 UAH