-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування Коломацького ГКР. Реконструкція Коломацької УКПГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Валківської міської ОТГ Богодухівського району Харьківської області). (Роботи з фарбування поверхонь)
Оголошено тендер
4 504 000.00
UAH
Номер:
cc9198b37c4a422f91810e0aafdff01e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-004458-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування Коломацького ГКР. Реконструкція Коломацької УКПГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Валківської міської ОТГ Богодухівського району Харьківської області). (Роботи з фарбування поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
25.06.2026 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 504 000.00 UAH