• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги по технічному обслуговуванню системи рентгенівської діагностичної мобільної «МАС», система рентгенографічної та флюороскопічної OPERA Т90cs, денситометру рентгенівського PRIMUS, (ДК 21:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання) .

Оголошено тендер

81 576.00 UAH
Номер: ea6c06511e3f49a891aa2433d62184d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-012240-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 81 576.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по технічному обслуговуванню системи рентгенівської діагностичної мобільної «МАС», система рентгенографічної та флюороскопічної OPERA Т90cs, денситометру рентгенівського PRIMUS, (ДК 21:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання) .
Примітки: Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами (далі – Постанова). абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:- відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником - Послуги по технічному обслуговуванню системи рентгенівської діагностичної мобільної «МАС», система рентгенографічної та флюороскопічної OPERA Т90cs, денситометру рентгенівського PRIMUS, (ДК 21:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.06.2026 15:13
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспецальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:6561060 - Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України
Сума81 576.00 UAH