• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пилосос, перфоратор (ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади)

Оголошено тендер

34 878.00 UAH
Номер: 1f0fdb71ac9c4d4f8eb43fd8e9eec318
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-010313-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А2788
Замовник: Військова частина А2788
Очікувана вартість: 34 878.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пилосос, перфоратор (ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.06.2026 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума34 878.00 UAH