• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП
  • Prozorro Market

Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )

Оголошено тендер

250 770.00 UAH
Номер: 49ee309e4d4b44c8a65a24192921b71e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-005783-a
Тип процедури: Запит (ціни) пропозицій
Закупівельник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради
Очікувана вартість: 250 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
Примітки: Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Всі умови та вимоги закупівлі, а також відповідні фінансові механізми, регулюються положеннями цієї угоди, яка спрямована на підтримку України. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстових документів з файлів, що містить тендерну документацію з додатками, яка містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідають загальноприйнятим державним стандартам та нормативам стосовно предмету закупівлі і розміщені в оголошені про проведення закупівлі зокрема у файлі з обґрунтуванням.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.06.2026 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - КПКВК 0611183 в сумі 25077,00 грн.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧигирин
Сума25 077.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування - кошти співфінансування Європейського Союзу - Ukraine Facility КПКВК 0611184 в сумі 225693,00 грн.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума225 693.00 UAH