-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)
Оголошено тендер
795 230.00
UAH
Номер:
f2f2c806653d4383b4be8c6926a92577
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-014325-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
795 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.06.2026 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума795 230.00 UAH