• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №10) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)

Оголошено тендер

971 986.80 UAH
Номер: 502cd9a6ccdf4f20822f7564ae93933f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-003213-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
Очікувана вартість: 971 986.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №10) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 23.06.2026 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №10) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума971 986.80 UAH