• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кріпильні деталі

Оголошено тендер

846 165.76 UAH
Номер: ce048fdbc96f4d32813459000fc62eca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-002987-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
Очікувана вартість: 846 165.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кріпильні деталі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 23.06.2026 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума846 165.76 UAH