• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Відцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні, занурювальні насоси та насосна установка

Оголошено тендер

14 511 069.30 UAH
Номер: f101bf80d5f7471ca8f43b52c8533058
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-22-004622-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 14 511 069.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Відцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні, занурювальні насоси та насосна установка
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 22.06.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 511 069.30 UAH