-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Оголошено тендер
252 409.00
UAH
Номер:
0a1dbf3041824a8fa346a73cf39dbfb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-008712-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 409.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.06.2026 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ» за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума252 409.00 UAH