• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Доступ до середовища розгортання інформаційно комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей»

Оголошено тендер

912 027.60 UAH
Номер: 82b8bbccf6b145c38f83c0f3fb196a33
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-012484-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 912 027.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Доступ до середовища розгортання інформаційно комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей»
Примітки: Відповідно до абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей Документи, що підтверджують укладання договору без застосування відкритих торгів: - Постанова Кабінету Міністрів України від 31.12.2025 р. № 1807 “ Деякі питання функціонування програмного забезпечення Державної електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін». - Лист ДП “Українські спеціалізовані системи” від 12.05.2026 р. № 02.2-884. - Наказ державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 09.04.2026 № 32 затверджено «Про затвердження Положення про електронну платформу ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи». - Лист Міністерства цифрової трансформації України від 27.04.2026 №567/26. - Постанова Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 311 «Деякі питання функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.06.2026 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Доступ до середовища розгортання інформаційно комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей»
Код ДК 021:2015: 72317000-0 Послуги зі зберігання даних
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201010 - Керівництво та управління у сфері економіки, довкілля та сільського господарства
Сума912 027.60 UAH