• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:2023 – 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/напівавтоматичні системи), Лізуючий реагент (НК 24:2023 – 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro )), Очищуючий розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro )), Промивний розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ / РОЗВЕДЕННЯ / ЛІЗУВАННЯ / ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Контроль гематологічний норма (НК 024:2023 – 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) (НК 031:2024 W0103010501 НОРМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ), Калібратор гематологічний (НК 24:2023 –55865 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), калібратор) (НК 031:2024W0103010399 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні. Лот: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА), Контроль НОРМА (НК 024:2023 – 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W0101050101 АТЕСТОВАНІ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ)) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні.

Оголошено тендер

246 630.00 UAH
Номер: 736c46996c884d6bb507722347952a00
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-009053-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради"
Очікувана вартість: 246 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:2023 – 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/напівавтоматичні системи), Лізуючий реагент (НК 24:2023 – 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro )), Очищуючий розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro )), Промивний розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ / РОЗВЕДЕННЯ / ЛІЗУВАННЯ / ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Контроль гематологічний норма (НК 024:2023 – 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) (НК 031:2024 W0103010501 НОРМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ), Калібратор гематологічний (НК 24:2023 –55865 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), калібратор) (НК 031:2024W0103010399 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні. Лот: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА), Контроль НОРМА (НК 024:2023 – 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W0101050101 АТЕСТОВАНІ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ)) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 18.06.2026 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума246 630.00 UAH