-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення атестації робочого місця та дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці
Оголошено тендер
178 519.67
UAH
Номер:
3273d8b668fa42b4b307c79597a4cc52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-008561-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
178 519.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення атестації робочого місця та дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
18.06.2026 13:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума178 519.67 UAH