-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи»
Оголошено тендер
1 462.90
UAH
Номер:
8d78ecdab3ff4321bb8cd6e230597505
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-007209-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 462.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.06.2026 12:23
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до п. 11-2 постанови КМУ від 12.10.2022 р. № 1178. Запит (ціни) пропозиції UA-2026-01-23-003977-a, оголошений 23.01.2026 р., не відбувся через відсутність учасників в тендері. 28.01.2026 р. було оголошено відкриті торги з особливостями UA-2026-01-28-017025-a, результат: закупівля не відбулась (відсутність учасників)
-
Дата публікації:
18.06.2026 12:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти обласного бюджету
Сума1 462.90 UAH