• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту службового автомобіля

Оголошено тендер

26 080.00 UAH
Номер: 8bd3af4e7d904f7da79682c3f59ebe5a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-001453-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Очікувана вартість: 26 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту службового автомобіля
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.06.2026 09:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума26 080.00 UAH