• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Доступ до середовища розгортання інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Система автоматизації подачі заяв та отримання рішень щодо присвоєння статусів суб'єктам племінної справи у тваринництві»

Оголошено тендер

734 367.57 UAH
Номер: 057c08dc2c73430196bf2486f6098b80
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-016207-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 734 367.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Доступ до середовища розгортання інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Система автоматизації подачі заяв та отримання рішень щодо присвоєння статусів суб'єктам племінної справи у тваринництві»
Примітки: Відповідно до абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей Документи, що підтверджують укладання договору без застосування відкритих торгів: 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 31.12.2025 р. № 1807 “ Деякі питання функціонування програмного забезпечення Державної електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін». 2. Лист ДП “Українські спеціалізовані системи” від 12.05.2026 р. № 02.2-884. 3.Наказ державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 09.04.2026 № 32 затверджено «Про затвердження Положення про електронну платформу ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи». 4. Лист Міністерства цифрової трансформації України від 27.04.2026 №567/26. 5. Постанова Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 311 «Деякі питання функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.06.2026 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
доступ до середовища розгортання інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Система автоматизації подачі заяв та отримання рішень щодо присвоєння статусів суб'єктам племінної справи у тваринництві»
Код ДК 021:2015: 72317000-0 Послуги зі зберігання даних
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201010 - Керівництво та управління у сфері економіки, довкілля та сільського господарства
Сума734 367.57 UAH